Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Miłoszyce - Oferty sprzedaży nieruchomości

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

167 390 zł881 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie trapezu, pow 881 m położona w Miłoszycach przy ul. Harcerskiej W drodze Harcerskiej media : woda, prąd, gaz stacja pkp do Wrocławia Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

274 920 zł2 291 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki usługowo-mieszkalnej W miłoszycach Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w miejscowości Miłoszyce, województwo dolnośląskie, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł131 m² 6 450,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, energooszczędny dom parterowy o powierzchni 131 m bez prowizji, pcc, gotowy z poddaszem 38 m , wybudowany według projektu typowego ze starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł131 m² 6 450,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowa niska cena do końca 2025 roku bez prowizji I bez podatku pcc Inwestycja zlokalizowana 15 km od Wrocławia, w Miłoszycach, niedaleko Jelcza Laskowic. Na 500-metrowej działce posadowione są.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

225 400 zł980 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| miłoszyce, jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, działka pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną, pow 980m2, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Polecana oferta. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miłoszyce,dolnośląskie

227 700 zł1 344 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowane działki na skraju lasu w Miłoszycach.Wyjątkowe miejsce! Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) jest to niewielkie, spokojne miejscowość obecnie niezwykle popularne głównie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 999 zł126,89 m² 6 123,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Miłoszycach. To kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł270 m² 4 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność przestawić Państwu przestronny dom w miejscowości Miłoszyce, świetna lokalizacja z dostępem do pełnej infrastruktury. Budynek dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł12 100 m² 109,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, miłoszyce, działka inwestycyjna, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka 7, gorąco Polecam Państwu do sprzedaży grunt rolny/ inwestycyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez pcc bez prowizji cena bezpośrednio od dewelopera cena 835 000 zł Polecam gotowy do odbioru dom wolnostojący posadowiony na działce 500 m2. Osiedla położone z dala od głównej drogi, co.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł736 m² 190,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| jelcz Laskowice, miłoszyce, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Zapraszam prywatnych inwestorów i deweloperów. Polecam Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł126,41 m² 5 766,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Klient nie płaci prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera brak podatku pcc 2% Do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Miłoszycach, tylko 10 km od granic Wrocławia, 3 km do Jelcza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji kolejny etap osiedla już W sprzedaży- klucze wkrótce Polecam 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym budynku w Miłoszycach. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł140,29 m² 7 698,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, miłoszyce, dom, zabudowa bliźniacza, 6 pokoi, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł46,50 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa niska cena be prowizji I podtku pcc mieszkanie górne 420 000 zł (obniżka ceny z 450 000 zł) Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu nowe miłoszyce na sprzedaż o pow. 46,5 m2, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł131 m² 6 450,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Gotowy! super lokalizacja! bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! gotowy do odbioru! > pierwsze malowanie > glazura w łazienkach > łazienki wyposażone : stelaże wc z obudową, biały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł48,94 m² 9 705,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! bezczynszowe mieszkania Z ogrodem! Gorąco polecam mieszkanie położone w Miłoszycach Lokal składa się z: 1.Korytarz 9,44m22.Łazienka 4,21m23. Kuchnia 5,91m24. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja W atrakcyjnej lokalizacji Malowniczo usytuowane w Miłoszycach. Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

302 610 zł1 441 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlanych położonych w Miłoszycach obok Jelcza Laskowic. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 557 m² 166,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Miłoszyce, tuż obok Jelcza-Laskowic. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł906 m² 190,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł126,40 m² 6 083,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 301 m² 161,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w Miłoszycach (gmina Jelcz -laskowice). Powierzchnia działki liczy 1260 m2 o wymiarach 39 m x 31 m. Działka przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł800 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z planem zagospodarowania przestrzennego, o wielkości 800 - 1.300 m2. Działki położone w pobliżu marketu handlowego, przy wjeździe do Miłoszyc od strony Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

739 000 zł130 m² 5 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Dom powierzchnia 130 m2 4 pokoje , działka 278 m2 , cena 739 000zł Miłoszyce dom w zabudowie bliźniaczej Nowe osiedle przy lesie - parter oraz poddasze użytkowe powierzchnia całkowita 130 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Miłoszyce,dolnośląskie

769 000 zł126 m² 6 082,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku. Dom pod lasem w miejscowości Miłoszyce (koło Jelcz Laskowice). Dom o metrażu 126,42m, duża działka, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Miłoszyce,dolnośląskie

835 000 zł131 m² 6 099,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Ostatni dom wolnostojący na osiedlu Nowe Miłoszyce - o podwyższonym standardzie! podstawowe informacje: powierzchnia użytkowa: 131 m (parter 93 m + poddasze 38 m ) Działka: 530.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Malczewskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

545 000 zł117 m² 4 646,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:365 m²

Na sprzedaż domy wolnostojące w stanie surowym otwartym położone w Miłoszycach przy ulicy Jacka Malczewskiego. Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi w niskiej, dwukondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wyspiańskiego

Miłoszyce,dolnośląskie

500 000 zł1 328 m² 376,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona